Yhteystiedot

RATA-SM sähköposti: ratasm@autourheilu.fi

Kristiina Vaalasmaa (mediayhteydet, tiedotus / media contacts and services)
Rata-SM + SRTRY tiedottaja
+358 50 435 3571
ratasm@autourheilu.fi

Pekka Säynevirta (lajiasiat, KITI)
Lajipäällikkö
+358 50 381 6857
pekka.saynevirta@autourheilu.fi

SRTRY:N HALLITUKSEN YHTEYSTIEDOT:

Mikko Korpela
SRTRY puheenjohtaja
+358 50 363 7210
mikko.korpela@korpela.fi

Timo Nousiainen
Rahastonhoitaja, yhteistyökumppanit
+358 40 062 1219
timo.nousiainen@knesa.fi

Toni Nieminen
Sihteeri
+358 40 737 0100
toni.nieminen@iki.fi

Tommi Wirtanen
Ahvenisto (TamUA)
+358 40 776 3357
tommi.wirtanen@hotmail.com

Aleksi Klemola
Kemora
+358 40 829 7402
aleksi.klemola@veteli.fi

Toni Nieminen
Alastaro
+358 40 737 0100
toni.nieminen@iki.fi

Risto Loppi
Botniaring
+358 44 415 5951
risto.loppi@netikka.fi

Tapio Rauhala
V1600
+358 40 543 4769
tapio.rauhala@pp.nic.fi

Heikki Hirsimäki
Formula Ford
+358 50 026 7148
heikki.hirsimaki@viafin.fi

Johan Ahokas
Legends
+358 50 345 9073
info@aprcompetition.fi

Miika Toivonen
Gran Turismo
+358 50 026 7148
toivonen.miika@gmail.com

Jukka Lagerstedt
Gran Turismo Finland ry jäsenasiat
+358 45 109 8888 (klo 8-18)
granturismofinland@gmail.com